Rozwój oferowanych usług

Od początku swojego istnienia, czyli od 1992 r. funkcjonujemy pod nazwą WIDOK. Najpierw jako spółka cywilna, która zajmowała się tylko produkcja stolarki PCV oraz produkcją i montażem okien i drzwi.

Porównując zakres oferowanych usług z początku działalności do chwili obecnej widać jak się rozwijamy.

Rozwój oferowanych usług
Ciągły proces poprawy jakości oferowanych towarów i usług

Ciągły proces poprawy jakości oferowanych towarów i usług

Firma WIDOK działa głównie na krajowym rynku produkcji ślusarki aluminiowej i stalowej ale jesteśmy otwarci na inne rynki. Staramy się sprostać każdemu kontraktowi, zleconemu przez najbardziej wymagającego klienta. Dzięki temu jesteśmy postrzegani jest jako rzetelny partner, a potwierdzają to liczne referencje ze współpracy z takimi graczami na rynku w branży jak: HB REAVIS MANAGEMENT, HOCHTIEF POLSKA,  KARMAR, STRABAG, WARBUD i inni.

Przedsiębiorstwo zostało docenione i wyróżnione certyfikatem przyznanym przez Dun and Bradstreet Poland w rankingu Diamenty Miesięcznika Forbes 2010 w 2010 roku, certyfikatem „Przejrzystej Firmy” w roku 2008, Gazele Biznesu corocznie od 2010r.

Zobacz nasze certyfikaty

Stały rozwój technologiczny i doskonalenie kapitału ludzkiego

Pomimo wrażliwej na kryzysy branży, w której funkcjonujemy, ekonomicznie radzimy sobie doskonale, odnotowując co roku wyższe obroty. Ma to wpływ na możliwość finansowania przez nas różnych działań rozwojowych z własnych środków i mniejszą wrażliwość biznesową na wahania koniunktury.

Słusznie szczycimy się płynnością finansową, wypłacalnością zarówno w stosunku do kontrahentów jak i pracowników.

Stały rozwój technologiczny i doskonalenie kapitału ludzkiego
Wszelkie prawa zastrzeżone © WIDOK. Realizacja: Strony Internetowe CubeMatic / Polityka prywatności